Seksilikleri ile Hayran Bırakan 6 Büyük Göğüslü Ünlü

Kadınları en çekici gösteren bölgelerinden olan göğüsler, güzel bir estetiğe sahip olduğu zaman baştan çıkarılamayacak erkek yoktur desek yeridir. Vücut ölçütleriniz ile orantılı, dolgun ve estetiği güzel olan göğüslerinizin olmasını istediğinizi duyar gibiyiz. Bu alanda çığır açmış, göğüsleri ile adeta bir sanat eserini andıran 6 seksi ünlüyü sizler ile paylaşmaktan gurur duyuyoruz;

1- Katy Perry

İngiliz güzeli Katy Perry, aslında göğüsleri ile kimi zaman hiç dikkat çekmiyor. Bunun nedeni ise tercih ettiği kıyafetler olsa gerek. Çünkü hiçbirimizin unutamayacağı büyük göğüs dekoltesine 2013 Grammy Ödül töreninde imza atan Perry, daha sonra gerek canlı performanslarında, gerekse moda çekimlerinde göz dolduran, dolgun memeleri ile gündeme gelmeyi başardı.

2- Kim Kardashian

Kardashian’ların bugün ulaştığı tanınırlığın yaratıcısı olan Kim Kardashian da büyük göğüsleri ile dikkat çekenlerden. Kalçalarının dolgunluğu ile de dikkat çeken Kim, onlara fit büyüklükteki göğsü ile de vücut estetiğini koruyor.

3- Nicki Minaj

Siyahi rapçi Nicki Minaj’da hem kalça hem de göğüs yönünden dolgun olan ünlülerden. Özellikle kliplerinde ortaya çıkarmaktan hiç gocunmadığı göğüsleri ile kalçaları akılları baştan alıyor.

4- Sofia Vergara

Oyunculuğu ile başarısını defalarca kanıtlamış olan Kolombiyalı Sofia Vergara’nın sahip olduğu özgüveni göğüslerine borçlu olabilir diye düşünmüyor değiliz. Modern Family’deki modern anne tiplemesi ile giydiği kıyafetlerle göz dolduran Vergara, reklam kampanyalarında da defalarca göğüslerini ortaya koydu.

5- Beyonce

Evlendikten ve ilk çocuğunu dünyaya getirdikten sonra fiziği ile akılları baştan alma konusundaki istikrarını sürdüren Beyonce, büyük göğüslerini giydiği şık kıyafetlerle süslemekten ve ortaya koymaktan çekinmeyenlerden…

6- Kate Upton

Ünlü oyuncu ve model Kate Upton, her sene istediği kadar saklansa da paparazzilere bikinili halleri ile alet olmaktan kurtulamıyor. Eee, öyle büyük göğüsler ile nereye saklanabilirsin ki sayın Upton?

Büyük göğüslü olan birçok ünlünün göğüs büyütme estetiği yaptığı biliniyor, eğer böyle büyük göğüsler istiyorsanız, daha ne duruyorsunuz.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim