Uyluk Ameliyatı Estetiği Nedir?

İç ve dış uyluk bölgesindeki gevşeyen deri ve fazla yağ dokusunun alınarak dokuların gerginleştirilmesi ve kontur verilme işlemi olan uyluk estetiği ameliyatı, genel anestezi altında ameliyathane ortamında yapılan ve yara izi bikini altında kalan bir estetik operasyondur. Ameliyata karar vermeden önce güvenilir bir doktor ve hastane araştırılmalı, uzmanların planlayacağı bir operasyonla steril ortamlarda işlem gerçekleştirilmelidir.

Cildin yağlanması ve hızlı kilo alıp verme sonucu uyluk bölgesinde yağ dokusunda ve deride sarkma meydana gelir. Yaşa bağlı olarak ta bu bölgede aynı deformasyonlar oluşur. Güzelliğin en önemli göstergelerinden olan düzgün kalça ve bacak kontürü estetik operasyonlarla deformasyonların giderilmesi ve düzgün görünümüm elde edilmesi ile gerçekleşmektedir. Uyluk germe ameliyatı olanlar sarkan deri ve yağ dokusunun alınmasından sonra gergin ve pürüzsüz bir bacak görünümüne kavuşarak çok daha genç görünmektedir. Plastik cerrahlar tarafından yapılan bir ameliyat olup mutlaka güvenilir ve tecrübeli uzmanlar tercih edilmelidir.

Bacaklardaki şekil bozukluğu yağlanma ve sarkmalar son derece can sıkıcıdır. Uyluk estetiği ameliyatı uyluk liposuction ile birlikte yapılabilen bir operasyon olarak hem fazla yağ dokusunun alındığı hem de uyluk germe işleminin yapıldığı bir işlem olup bacaklarda yağlanma ve sarkmalara son verir. Bacak germe egzersizleri, diyet ve diğer spor aktiviteleri ile erimeyen yağlar ve toparlanmayan sarkık deri görüntüsü uyluk estetiği ameliyatı ile giderilmektedir. Alanında uzman cerrahlarımızın yapacağı başarılı operasyonlarla düzgün ve estetik bir bacak görünümüne kavuşabilir, uyluk bölgesindeki fazla yağ ve deri görüntüsünden kurtulabilirsiniz.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim