Uyluk Estetiği Kimlere Uygundur? Kimlere Yapılabilir?

Uyluk Estetiği Kimlere Yapılabilir?

İç bacaklar yani bacaklardaki uyluk bölgesi sarkma ve yağlanmanın kolay olduğu bölgelerdir. Yaşa bağlı, hamilelik veya kilo alıp verme sonucu bu bölgede yağlanma ve deri sarkmaları görülür. Spor ve diyetle düzelmeyen uyluk sarkma ve yağlanma sorunu olan her birey uyluk estetiği ameliyatı yaptırabilir. Kilosu oturmuş, iç veya dış uylukta doku deformasyonu olanlar uyluk estetiği ameliyatı ile kötü bacak görüntüsünden kurtulmakta, fazla deri ve yağ kitlesinden kurtularak bacakların düzgün bir görünüme kavuşmasından sonra yaşam kalitesini arttırmaktadır. Uyluk bölgesindeki yağlanma ve deri sarkmaları özellikle sıcak yaz günlerinde ayrı bir sorundur.

Sürtünme, pişik ve mantar gibi sorunlar bu bölgelerde çok görülür. Sürtünme sonucu cilt tahrişi, pişik ve mantar oluşumu ile ağrılı ve acılı bir cilt sorunu yaşanır. Thigh lift uyluk estetiği ameliyatı ile tüm bu sorunlar ortadan kaldırılır. Bacak germe ameliyatı olanların yorumları son derece olumlu olup, eski bacak görüntüsünden ve yarattığı rahatsızlıklardan kurtulmuş bireyler olarak bu ameliyatı olmayı düşünenleri rahatlatan yorumlardır.

Spiral bacak germe uyluk bölgesini huni mantığı ile şekillendirme ve sarkmaları giderme yöntemidir. Yeni bir yöntem olan spiral bacak germe, liposuction ile fazla yağ dokusunun alındığı ve sarkan derinin sprial şeklinde çıkarıldığı bir operasyon olarak kliniğimizde işinin ehli uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır. Sonrasında bacak germe işlemi ile operasyon sonlandırılmakta ve hasta estetik olarak düzgün ve gergin bacaklara sahip olmaktadır.

Bacak içi gevşeyen, sarkan ve yağlanan her kadın ve erkek uyluk estetiği olabilir. Beklentilerin uzmana iletilmesi ve detaylı bir muayenenin yapılması sonucu uygulanacak operasyon detayları belirlenir. Yürümekte zorlanan, sürtünme nedeni ile uyluk bölgesinde sorun yaşayan, denize girmeye utanan veya spor ve egzersizle bir türlü uyluk bölgesindeki yağ ve fazla deriden kurtulamayanlar için profesyonel bir çözüm olan uyluk estetiği ameliyatı için sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim