Vajinoplasti (Genital Bölge) Estetiği Fiyatları

Genital bölge estetiği denildiğinde birçok operasyon söz konusu olduğundan vajina estetiği fiyatları operasyona göre değişmektedir. Her birinin farklı kliniklerde ne kadara mal olduğunu öğrenmek için genital estetik fiyatları kadınlar kulübü üyelerinin yorumlarını inceleyebilir, kliniğimizin genital estetik fiyatları için muayene olarak size özel vajinoplasti fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Vajina estetiği fiyatları İstanbul olarak en hesaplı fiyatlarla en kaliteli ve en güvenilir sağlık hizmetini sunan kliniğimiz, her geçen gün başvuran hasta sayısının arttığı güvenilir ve işinin ehli bir kurumdur.

Genelde 30-40 dakika süren labioplasti operasyonu yanında vajina daraltma operasyonu 1-2 saat sürmekte, pubis estetiği operasyon süresi ise kişiden kişiye değişmektedir. Bu nedenle genital bölge estetiği ameliyat fiyatları kişiye özeldir. Labioplasti fiyatları kadınlar kulübü yorumlarını okuduğunuzda her bir kadının farklı kliniklerde ve farklı operasyonlar için değişen fiyatlarda ödeme yaptığını görürsünüz. Labioplasti ameliyatı fiyatları 2018 yılında da kliniğimizde sektöre göre çok daha ekonomik olacak ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekibimiz sizlere en kaliteli sağlık hizmetini en hesaplı fiyatlarla sunacaktır.

Giderek yaygınlaşan genital bölge estetiği, ameliyatı yapacak olan doktora, kliniğe, operasyon türüne ve kullanılacak yönteme göre fiyatı değişen bir ameliyattır. Vajina estetiği fiyatları kadınlar kulübü, birçok kadının genital bölge estetiği geçirdiği ve bu ameliyatla ilgili merak edilen konuların tartışıldığı bir platform olarak oradan bilgi alabilir veya kliniğimize gelerek sorununuzu bizlerle paylaşıp detaylı bir muayeneden sonra size özel genital bölge estetiği fiyatını alabilirsiniz.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim