Vajinoplasti (Genital Bölge) Estetiği Kimlere Uygulanabilir?

Genital bölgede iç dış dudak sarkmalarından rahatsız olan, pubis bölgesinin aşırı yağlanması veya yağ kaybından dolayı görüntüsünden hoşlanmayan, doğum sonrası kalan kesiden dolayı sıkıntı yaşayan, doğum sonrası gevşeyen vajinanın cinsel hayat olumsuz etkilemesinden dolayı sorunu olan tüm evli bekar kadınların yaptırdığı bir operasyondur. İç dış dudak sarkmaları gerek görüntü gerekse cinsel hayatı olumsuz etkilemesi bakımından oldukça rahatsız edici olup, labioplasti sonrası hastalar her bakımdan mutlu olmaktadır.

Labioplasti nedir, labioplasti sarkan iç ve dış dudakların normal boyutuna getirilerek dışarıdan bakıldığında görünmez şekil alması için yapılan bir operasyondur. Labioplasti öncesi ve sonrası farklar son derece memnun edici olup, labioplasti ameliyatı her geçen gün daha da yaygınlaşmaktadır. Genital bölgede yaşanan sorunlar oldukça farklı kategorilerde incelenir. Yaşa bağlı vajina genişlemesi, erken yaştan itibaren görülebilen iç dış dudak sarkması, zamanla venüs tepesinin yağlanması veya yağ kaybına uğrayarak sönmesi, G noktası ile ilgili sıkıntı yaşanması veya cinsel hayatı etkileyen tüm genital sorunlar genital bölge estetiği ile giderilmektedir.

Vajina estetiği yaptıranlar cinsel hayatlarını düzene sokmakta ve öz güveni yerine gelmiş bireyler olarak daha mutlu bir şekilde hayatına devam etmektedir. Rahat mayo giyemediğini söyleyenlerden cinsel hayatlarından zevk almadığını söyleyenlere kadar birçok kadın labioplasti veya vajina daraltma ameliyatı olarak tüm genital bölge sıkıntılarını geride bırakmaktadır. Her çeşit genital bölge sorunu için kliniğimize 7/24 başvurabilirsiniz.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim