Vajinoplasti (Genital Bölge) Estetiği Nasıl Uygulanmaktadır?

Genital bölge estetiği uygulamaları genital bölgede yaşanan soruna göre lazer ve cerrahi işlemler olarak farklı tekniklerin uygulandığı bir operasyondur. Genital estetik İstanbul olarak kliniğimizde son teknoloji cihazlarla genital estetik operasyonlar yapıyor, vajinoplasti İstanbul olarak tecrübeli uzmanlarımızla en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunuyoruz. Vajina estetik ameliyatı izle diyerek yaptığımız operasyonları izleyebilir ve vajinoplasti ameliyatı sonrası sizler de genital bölge sorunlarından kurtulabilirsiniz.

Vajina genişlemesi cinsel hayatı olumsuz etkileyen ve her iki tarafın da aldığı hazzı düşüren bir sorundur. Kliniğimizde vajinoplasti ameliyatı yaptıranlar vajina daraltma başta olmak üzere labioplasti ve diğer operasyonlar sonucu sağlıklı ve kendinden artık çok daha fazla güvenen bireyler olarak kliniğimizden ayrılır. Vajinoplasti ameliyatı olanlar ameliyata karar vermede zorlandıklarını fakat olduktan sonra bu kadar kolay geçeceğini tahmin etmediklerini dile getirmektedir. Vajinoplasti kadınlar kulübü yorumları da bu doğrultudadır.

İster labioplasti ameliyatı izle deyin isterseniz de vajinoplasti ameliyatı videosu izleyin her ikisinde de operasyonun korkulacak bir uygulama olmadığını ve ameliyat sonrası hastaların yaşadığı rahatlama ve mutluluğu yaşayabilir, uzman doktorlarımıza güvenerek bu operasyonu gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Ameliyat öncesi ve sonrası genital bölge estetiği fotoğrafları incelendiğinde kadınlar bu operasyonu yaptırmakta tereddüt etmemektedir. Ameliyat konforlu bir süreçten geçerken, ameliyat sonrası süreç de doktorun verdiği ağrı kesiciler ve uygulamalarla ağrısız ve acısız geçmektedir. Özellikle labioplasti sonrası 10 gün tuvalet temizliği önemli olup temizlik doktorun verdiği batikon ile yapılmaktadır.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim