Vajinoplasti (Genital Bölge) Estetiği Nedir?

Genital bölge estetiği, gerek estetik gerekse fonksiyonellik bakımından vajinanın iç ve dış bölgesinde yaşanan tüm estetik sorunlarına çözüm getiren bir operasyondur. Genetik olarak ya da yaşa bağlı iç ve dış dudak sarkmalarından doğum sonrası vajina genişlemesine kadar birçok sorunun giderildiği bir estetik ameliyattır. Derdini kimseye söyleyemeyen ve içinde yaşayarak büyük bir öz güven eksikliği hisseden evli ve bekar kadınlar, vajina estetiği olma ile ilgili son zamanlarda oldukça bilinçlenmiş olup kliniğimize başvuran hasta sayısı her geçen gün artmaktadır. Kliniğimizde vajina estetiği yaptıranlar tüm genital bölge sıkıntılarından kurtulmakta ve öz güveni yerine gelmiş biri olarak çok daha mutlu bir cinsel yaşama kavuşmaktadır.

Genital bölge estetiğinde en sık başvurulan operasyon iç ve dış dudak sarkmalarıdır. Son derece rahatsız edici bir sorun olup evlenmemiş genç kızlarda da görülür. Labioplasti denilen iç ve dış dudak estetiği ameliyatı ile sarkan kısımlar alınmakta ve iç dudaklar görünmez bir hal almaktadır. Labioplasti ameliyatı olanlar yeni genital görüntülerinden dolayı son derece memnun olup daha önce bu operasyonu olmadığına pişman olanların sayısı oldukça fazladır. Küçük dudaklar yanında büyük dudak sarmalarının da düzeltildiği labioplasti ameliyatı yapan hastaneler işinin ehli uzmanların çalıştığı ve operasyon sonucu hastanın mutlu ayrıldığı sağlık merkezleridir.

Genital estetik operasyonları sadece iç dış dudak estetiği ile sınırlı değildir. Vajinal estetik fotoğrafları incelendiğinde renk açmadan pubis bölgesinin aşırı yağlanması veya yağ kaybı sorununa kadar daha birçok problemin halledildiği gözlemlenmektedir. Genital bölge estetiği kadınlar kulübü üyelerinin de belirttiği gibi ameliyat son derece konforlu geçmekte olup iyileşme süreci de hızlıdır. Önemli olan doğru uzmanın ve kliniğin bulunmasıdır. Vajina estetiği fiyatları vajina daraltma ameliyatı ile ilgili detaylı bilgi almak için kliniğimize başvurabilir, son derece başarılı operasyonlara imza atmış uzmanlarımızla görüşerek siz de kliniğimizde genital bölge estetiği olabilirsiniz.

Genital bölge estetiği yaş farkı gözetmeksizin evli bekar her kadına yapılmaktadır.
İç ve dış dudak sorunlarından pubis ve vajina genişliğine kadar tüm genital sorunlar yok edilir.
G noktası büyütme, doğum kesilerini giderme ve renk açma işlemi de genital bölge estetiği konularıdır.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim