Yalnızca Büyük Göğüslü Kadınların Anlayabileceği 8 Şey

Göğüsler, kadınların vücut estetiğini ortaya koyan önemli uzuvlardır. Yapıları itibariyle kadından kadına fiziksel farklılıklar gösteren göğüslerin küçük olması birçok kadın için can sıkıntısına neden olurken, büyük göğüsler de birçok problemi beraberinde getirmektedir.

Küçük göğüslü kadınlar için, büyük göğüslü kadınların sıkıntıları “peh” denilecek türdendir, çünkü büyük göğüs seksidir ve çekicidir. Yine de büyük göğsün de sıkıntıları olduğunu bilmekte fayda var. Zira şu 8 durum ile karşılaşırlar ve bu durumu sadece onlar anlayabilirler;

1- Uygun Sütyen ve Bikini

Büyük göğüs için destekli sutyen gerekmez ancak büyük göğüs için de uygun bedenlerde ve kalıplarda sutyen bulabilmek çoğu zaman zordur. Dar kalıplar aşırı sıkıştırır yada cildi tahriş eder, bol kalıplar ise göğüslerin sarkık durmasına neden olur… Dert tasa bitmez.

2- Erkenden Büyürler

Vücudunuzun boy ve kilo oranına göre erken büyüyen göğüsler, aile içerisinde baskı altında kalmalarına neden olur. Giymek istenen çoğu kıyafet, göğüs için dar olduğundan, daha salaş kıyafetler tercih edilir.

3- Yüz Üstü Yatmak İmkansızdır

Büyük göğüslü kadınların en büyük problemlerinden birisi de çocukluktan var olan bir yüz üstü yatma alışkanlığı varsa bunun artık değiştirilmesi gerektiğidir. Zira başınızı yastığa koyabilmek için boynunuzu bükmeniz gerekir.

4- Sallanırlar

Büyük ve dolgun göğüsler spor yaparken sallanırlar. Bu esneklik göğüs estetiği nedeni ile gerçekleşir ve sıkı sutyenler giyseniz dahi engellemeniz imkansızdır.

5- Hamilelikle Beraber Daha da Büyürler

Evliyseniz ve hamile kalmayı düşünüyorsanız o halde, hali hazırda yerlere göklere sığamayan göğüslerinizi şimdi daha da büyükken hayal etmek zorundasınız.

6- Yanlara Düşer

Yüz üstü yatmak büyük göğüslü kadınlar için ne kadar zor ise, sırt üstü yatmak da ayrı bir çiledir. Zira göğüsler koltuk altınıza düşer ve bu durum rahat bir uyku alamamanıza neden olabilir.

7- Sürekli Seksi Görünmek

Gündelik halinizle bile çevrenizdeki erkeklerin ve hatta kadınların dikkatini göğüslerinizle üzerinize çekersiniz. Bu durum birçok duygusal ilişkinizi zedeleyebilecek sonuçlara neden olabilir.

8- Boyun Tutulması

Vücudunuzun önünde her gün taşımanız gereken 1.5-2 kiloluk bir uzuv olduğunu düşünün. İşte büyük göğüslü kadınlar onunla yaşıyorlar… Onları seviyorlar ama zorluklarına da katlanıyorlar…

Aşırı büyük göğüsler avantajlarının yanında getirdiği bu dezavantajlar ile de estetik açıdan düzeltilebilecek uzuvlardır. Büyük göğüsler için göğüs estetiği nasıl yapılır merak edilen bir meseledir.

Göğüs estetiğinde sıkılaştırma, küçültme ve şekillendirme operasyonları uygulanarak, göğüs daha ideal boyutlara getirilebilir. Estetik yolunu tercih etmek isteyenler için göğüs estetiği fiyatları 2017 yılı için 4.500TL’den başlayarak 50.000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Siz hem sağlığınızı hem de estetiğinizi korumak adına uzmanlar ile temasa geçerek göğüs estetiği operasyonu için bilgi edinerek, kararınızı verebilirsiniz.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim