Yüz Germe (Yüz Mezolifting) İşlemi Hakkında

Cilt germe uygulamasını ifade eden mezolifting yaşlanmayı geciktiren, yaşlanma karşıtı uygulamalarda ve yaşlanma esnasında oluşan kırışıklıkların giderilmesi için uygulanabilen bir işlemdir.

Kişinin genetik faktörleri, yapısı, yaşam şartları ve çevresel faktörleri yaşlanma sürecini ciddi bir şekilde etkilemektedir. Kişinin cildi yaşlandıkça oluşacak olan kırışıklıkların görülmesi en doğal ve yaygın değişikliktir. Yüz bölgesinde ki kırışıklıkların tedavisinde mezolifting çok etkili bir yöntemdir. Yaşlanma ile ciltte eksilen maddeler mezolifting uygulaması sayesinde tekrardan yerine konulur.

Yaşlanma karşıtı özellikleri olan çeşitli mineral vitamin ve çeşitli maddelerin vücuda kazandırılması yerine direkt mezoterapi işlemi ile ilaçların gerekli olan bölgelerde ki etkinliği yükseltecek diğer organların yorulmasını engelleyecektir. Yüz mezoliftingi sayesinde yüz ve boyundaki kırışıklıkların giderilmesi ve cildin kendini toparlaması için yapılan tedavileri zaman zaman aynı seanslarda uygulanabilir.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim