Mucize yaratan yağ aldırma operasyonu.

Yağ Aldırma (Liposuction) Estetiği Operasyonu Hakkında

Bölgesel yağlardan denediği hiçbir yöntemle kurtulamayanlar için adeta mucize yaratan yağ aldırma (Liposuction) ameliyatı, deri altındaki fazla yağlardan vakum, eritme ya da yok etme yöntemleri ile kurtulma operasyonudur.

İdeal kilosuna erişmesine rağmen bölgesel yağlarından rahatsız olanların imdadına liposakşın yetişmektedir. Kadın erkek gözetmeksizin bölgesel yağlanma sorununa son veren liposakşın yağ aldırma ameliyatı, teknolojinin gelişmesi ile artık çok daha kolay uygulanmakta ve hasta kısa sürede orantılı bir vücuda kavuşmaktadır. Bir seferde 10 litreye kadar yağ alım işlemi sağlıklı olarak gerçekleştirilebilmektedir.

 • Sporla yakılamayan yağları yok eder.
 • Bölgesel olarak zayıflama imkanı sağlar.
 • Tekrar yağ oluşumu riskini azaltır.
 • Anestezi Türü: Genel veya lokal
 • Operasyon Süresi: 1-3 saat
 • İşe Dönüş Süresi: 1 Gün
Op. Dr. Turab İsmayilov

ÜCRETSİZ RANDEVU ALABİLECEĞİNİZİ BİLİYOR MUYDUNUZ?

Bölgesel yağlarından kurtulamayanlar için bir çözüm.

Yağ Aldırma (Liposuction) Estetiği Operasyonu Nedir?

Diyet ve egzersiz gibi yöntemlerle bir türlü bölgesel yağlarından kurtulamayanlar, liposakşın yöntemi ile kısa sürede bu yağlardan kurtularak orantılı bir vücuda sahip olur. Yaşam kalitesini düşüren bölgesel yağlanma özellikle kadınların korkulu rüyasıdır. Kilo problemi olup ta diyet ve egzersizle fazla kilolardan kurtulmak mümkündür. Fakat bel, basen, bacak gibi bölümlerde biriken yağların parçalanması diyet ve egzersizle her zaman mümkün olmayabilir.

İdeal kilosuna erişmesine rağmen bölgesel yağlarından rahatsız olanların imdadına liposakşın yetişmektedir. Kadın erkek gözetmeksizin bölgesel yağlanma sorununa son veren liposakşın yağ aldırma ameliyatı, teknolojinin gelişmesi ile artık çok daha kolay uygulanmakta ve hasta kısa sürede orantılı bir vücuda kavuşmaktadır.

Yağ aldırma yöntemleri lazer lipoliz ve vaser lipoliz olarak iki grupta yapılır. Plastik cerrahlar tarafından yapılan yağ aldırma ameliyatından olan lazer lipolizde deri altındaki yağlar eritilerek sıvılaştırılır. Yani bölgesel yağlar sıvılaştırılarak yok edilir. Eriyen yağla vücut tarafından dışarı atılır. Ultrasonik ses dalgaları ile yağların parçalanmasını sağlayan vaser ise parçalanan yağların emilmesi işlemidir. Çok daha fazla tercih edilen vaser yönteminde lazerle yağ aldırma işlemine göre hastada daha az ödem, şişlik ve morluk oluşmaktadır. Lazer ve vaser lipoliz yaptıranlar genelde doğum sonrası bölgesel yağlardan kurtulamayanlar, kilo vermesine rağmen hala bölgesel yağlanma sorunu yaşayanlar ve vücut orantısından memnun olmayanlardır.

Yağ Aldırma (Liposuction) Estetiği Operasyonu Nedir?

Lazer ve vaser liposuction sonrası hasta doktorun verdiği ağrı kesicilerle rahat bir dönem geçirir. Ameliyattan iki hafta önce sulandırıcı ağrı kesicilerin ve sigara kullanımının kesilmesi, ameliyat sonrası bir müddet sigara içilmemesi ve doktorun tavsiyelerine titizlikle uyulması gerekir.

 • Yağ aldırma ameliyatı bölgesel yağlardan kurtulmayı sağlar.
 • Ağrısız ve acısız bir estetik ameliyattır.
 • Diyet ve egzersizle yok edilemeyen yağlar liposuction ile yok edilir.
 • Genel ya da spinal anestezi altında yapılır.
 • Yağlanma derecesine göre 1-3 saatte tamamlanır.
 • Hasta 1-2 hafta içinde günlük aktivitelerine geri döner.

Yağ Aldırma (Liposuction) Estetiği Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

Bölgesel yağlanma sorunu yaşayan kişilere liposuction tavsiye edilir.

Yağ Aldırma (Liposuction) Estetiği Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

Son derece güvenli bir yağ aldırma işlemi olan liposuction, bölgesel yağlanma sorunu olan ve 18 yaşından büyük kadın erkek herkese uygulanmaktadır.

Erimeye karşı direnç gösteren her yağ kitlesinin liposuction ile yok edildiği günümüz teknoloji çağında, lazer lipoliz yaptıranlar yaşam kalitesini düşüren bölgesel yağlardan kurtularak daha fit bir vücuda kavuşmaktadır.

Ergenlik döneminden sonra bölünerek hızla çoğalan yağ hücreleri, dengesiz beslenme sonucu ya da hamilelik sonrası vücuda iyice yerleşerek diyet ve egzersizle yok edilemez hale gelir. Son derece can sıkıcı olan bölgesel yağlar, başta karın bölgesinde olmak üzere, basen, kol ve bacaklarda yağ kitleleri olarak kendini belli eder. Liposuction öncesi ve sonrası süreci iyi takip eden ve işinin ehli bir uzmana yaptırılan ameliyat sonrası hasta istediği yaşam kalitesine kavuşur.

Yağ Aldırma (Liposuction) Estetiği Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

Liposuction öncesi ve sonrası süreci iyi takip eden ve işinin ehli bir uzmana yaptırılan ameliyat sonrası hasta istediği yaşam kalitesine kavuşur.

 • Liposuction sonrası hasta konforlu bir dönem geçirir.
 • Bölgesel yağlar yok edilerek orantılı bir vücuda kavuşulur.
 • 18 yaşını doldurmuş ve bölgesel yağlanmadan şikayetçi olan herkese uygulanır.
 • Ameliyat genel ya da spinal anestezi altında yapılır.
 • Yağlanmanın olduğu bölgeye ve yağ kitlesine göre 1-3 saatte operasyon tamamlanır.
 • 1-2 hafta içinde hasta normal yaşamına döner.

Yağ Aldırma (Liposuction) Estetiği Operasyonu Nasıl Uygulanır?

Ameliyattan 6 saat önce yeme içme kesilmelidir.

Yağ Aldırma (Liposuction) Estetiği Operasyonu Nasıl Uygulanır?

Yağ aldırma ameliyatının yapılma aşamasından önce dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Bunlar:

Aspirin gibi kan sulandırıcı ilaçların alımı 15 gün öncesinden kesilmelidir, ameliyattan 6 saat önce yeme içme kesilmelidir, gribal bir rahatsızlık varsa, hasta sürekli öksürüyorsa doktoru bilgilendirmelidir, hasta regl döneminde ise doktora bilgi vermelidir ve sigara içen hastalar en az 1 hafta önce sigara kullanmayı bırakmalıdır.

Ameliyat bittiğinde hastaya liposuction korsesi takılır. İlk 4 gün boyunca sürekli takılan bu korse tuvalet ihtiyacına engel değildir. Yağ aldırma kadınlar kulübü üyelerinin de söylediği gibi ameliyat ağrısız ve acısız bir operasyon olup, lipoliz soğuk buz kompresi ile ameliyat sonrası hissedilen hafif ağrılar da hissedilemez olur.

Ameliyat öncesi hasta ayakta veya yatar vaziyette muayene edilir ve liposakşın uygulanacak bölgeler kalemle işaretlenir. Genel ya da spinal anestezi uygulanarak hasta ameliyata alınır. Ultrasonik liposuction yaptıranlar klasik liposakşına göre çok daha rahat etmektedir. Daha az ödem, şişlik ve morluğun görüldüğü vaser liposakşında son derece başarılı sonuçlar elde edilmekte olup, yağ aldırma ameliyatı yorumları yapanların da dediği gibi bölgesel yağlar tarihe karışmaktadır. Ameliyatın nasıl yapıldığını merak ediyorsanız vaser liposuction video gösterilerini izleyebilir, vaser liposuction ekşi yorumlarını inceleyebilirsiniz. Vaser lipoliz kadınlar kulübü üyeleri ameliyatla ilgili yaşadıkları tecrübeleri ve son derece olumlu yorumları ameliyat olmayı düşünenlerle paylaşmaktadır.

Yağ Aldırma (Liposuction) Estetiği Operasyonu Nasıl Uygulanır?

Ameliyat öncesi hasta ayakta veya yatar vaziyette muayene edilir ve liposakşın uygulanacak bölgeler kalemle işaretlenir. Genel ya da spinal anestezi uygulanarak hasta ameliyata alınır.

 • Yağ aldırma ameliyatı estetik bir ameliyattır.
 • 18 yaşından büyük kadın erkek herkese uygulanır.
 • Ameliyat öncesi ve sonrası hasta kontrol altındadır.
 • Genel ya da spinal anestezi uygulanarak yapılır.
 • Operasyon ortalama 1-3 saatte tamamlanır.
 • Hasta 1-2 hafta sonra işine dönebilir.

Yağ Aldırma (Liposuction) Estetiği Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

Ameliyat sonrasındaki şişlik ve morlukların minimum derecede olmasını sağlıyoruz.

Yağ Aldırma (Liposuction) Estetiği Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

Yağ Aldırma (Liposuction) işlemi tamamlandığında, anesteziden uyanmadan önce hastamıza özel bir korse giydirmekteyiz. Böylece operasyon sonrası şişlik ve morlukların minimum seviyede kalması sağlamaktayız  Ayrıca iyileşme sürecinde vücudun istenilen şekli almasında yardımcı olacaktır. Korse ameliyat sonrası minimum 2-4  hafta duş alma sırası dışında giyilmelidir. Liposuction sonrası süreç oldukça konforlu ve ağrısızdır.

Lazer liposuction işleminin en büyük faydası cilt altında sıkılaşma ve ciltte ciddi anlamda bir toparlanma yaratmasıdır. Lazer liposuction işleminin bulunuş amacı veya hekimlerin uygulama amacındaki en büyük avantajı cildi anlamda toparlaması ve sıkılaştırmasıdır. Bu işlemin en büyük avantajlarından bir diğeri ise hastalarda çabuk iyileşme görülmesidir.

Hastalar özellikle tek bölgeye uygulanan lazer liposuctionlardan sonra aynı gün günlük hayatlarına dönebilirler. 2-3 bölgeye yapılan liposuctionlarda ise hasta 3-4 gün kadar dinlenip normal hayatına geri dönebilir. İşlemden sonra şişlik, morluk, korse kullanımı ve günlük hayata dönüm klasik uygulamalara göre daha hızlı olmaktadır. Hasta ameliyattan sonra hafif egzersiz ve sporlara 10. günden itibaren başlayabilir. Ağır sporlara ise en erken 3. haftadan itibaren başlaması tavsiye edilir. Ameliyat sonrasında morluklar 10 ile 14 gün arasında kaybolur. Liposuction ameliyatındansonra vücudunuzdaki şişlikler 3. haftadan itibaren azalmaya başlar bu sebepten dolayı vücudunuzdaki değişimi 3. haftadan sonra daha rahat bir şekilde fark edebilirsiniz. Fakat kesin bir sonuca varmadan önce vücudunuzun şekillenme süresinin 6 ay kadar süreceğini unutmayın.

Yağ Aldırma (Liposuction) Estetiği Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

Yağ aldırma işleminden sonra daha fazla kilo alma gibi bir durum bilimsel olarak mümkün değildir. Liposuction uygulanan bölgelerde kilo alsanız bile eskisi kadar yağ birikmesi olmayacaktır. Bölgesel yağların çağımızın hastalığı olan insülin direncinin düşürülmesinde de etkili olabileceği yönünde araştırmalar dikkat çekmektedir. İnsülin direncine yol açtığı bilinen bölgelerde biriken yağların alınması bu konuda etkili olduğu düşünülmektedir.

 • Anesteziden uyanmadan önce özel bir korse giydirilir.
 • Operasyon sonrası şişlik ve morlukların minimum seviyede kalır.
 • Vücudun istenilen şekli almasında yardımcı olacaktır.
 • Korse ameliyat sonrası minimum 2-4 çıkartılmamalıdır.
 • Duş alma sırası dışında korse çıkartılabilir sonra tekrar giyilir.
 • Liposuction sonrası süreç oldukça konforlu ve ağrısızdır.

Yağ Aldırma (Liposuction) Estetiği Operasyonunda Turab İsmayilov'un Farkı Nedir?

Çoğu cerrahın almaktan korktuğu yağları bizler alıyoruz.

Yağ Aldırma (Liposuction) Estetiği Operasyonunda Turab İsmayilov'un Farkı Nedir?

Liposuction işleminde Turab İsmayilov’un farkı çoğu cerrahın almaktan korktuğu yağ oranını almasıdır. Laser Liposuction işleminde son dönemlerde teknolojinin etkisi oldukça artmaktadır. Teknolojinin bu ameliyata olan katkısı oldukça büyüktür. Özellikle çok popüler olan Vaser ve Laser cihazları ile bu işlemleri yapmak mümkündür.

Bu cihazların kullanımında hasta seçimi yapmak oldukça önemlidir. Bizler çok kilolu hastalara kesinlikle Laser uygulamasını çok uygun görmüyoruz. Daha çok Vaser işlemini gerçekleştiriyoruz. Daha zayıf hastalarda ise özellikle sıkılaştırmanın çok fazla olduğu hastalarda Laser Liposuction uygulaması daha faydalıdır.

Bir seferde hastanın sağlığı dikkate alındığı sürece 10 Litreye yakın bir yağ alınabilmektedir. Liposuction esnasında dikkat etmemiz gereken bazı protokoller bulunuyor. Bu protokollere dikkat etmediğimiz takdirde hastalarda birçok komplikasyona rastlayabiliriz. Bu hastada aşırı kan kaybına bağlı kan transfüzyonu olabilir veya akciğerlerde pıhtı atma riski oluşabilir. Bu komplikasyonların başımıza gelmemesi için hastadan alınan sıvıyı iyi takip edip sıvının yerine normal sıvı verip hastayı ayağa kaldırmak çok önemlidir. Çünkü hastanın Liposuction ameliyatı sonrasında ki süreçte ne kadar hızlı şekilde sosyal hayatına geri dönmesini sağlarsak bütün sorunlarımızı da o kadar hızlı çözmüş oluruz. Bu sebepten dolayı Liposuction işleminde hastanın bütün değerleri çok önemlidir. Ameliyat esnasında da hipotansif anestezinin tercih edilmesi hastanın gereksiz kan kaybını önleyebilmektedir.

Burun Estetiği Ameliyatında (Rinoplasti) Turab İsmayilov'un Farkı Nedir

Liposuction işleminde hasta seçimine göre kişiye uygulanacak olan işlemde değişiklik göstermektedir. Bu sebepten dolayı doğru Cerraha ameliyat olmanız çok önemlidir.

 • Liposuction vücutta yağ olabilecek olan her bölgeye uygulanır.
 • Liposuction sonrasında 4 hafta boyunca bir korse giyilir.
 • Liposuction ameliyatından sonra kişiye ağrı kesici ilaçlar verilir.
 • Kişi Liposuction ameliyatından 1 ile 2 hafta arasında sosyal yaşantısına geri dönebilir.
 • Liposuction ameliyatı yaklaşık olarak 1 ile 3 saat arasında sürmektedir.
 • Liposuction işlemi çok geniş bölgelere uygulanmadığı sürece gecesinde hastaneden çıkabilirsiniz fakat fazla bölgeye uygulandıysa 1 gece kalmanız faydalı olacaktır.

Yağ Aldırma (Liposuction) Estetiği Operasyonun Fiyatları Ne Kadar?

Liposuction sayesinde fazla yağlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Yağ Aldırma (Liposuction) Estetiği Operasyonun Fiyatları Ne Kadar?

Liposakşın ameliyatı fazla yağlardan kurtulmayı sağladığı gibi kişinin dış görünüşünün de güzelleşmesini ve orantılı bir hale gelmesini sağlayan bir estetik operasyondur. Yağ aldırma fiyatları 2018 yılında da kliniğe ve doktoruna göre değişse de fiyatı asıl belirleyen nokta yağ kitlesinin ve yağlanma olan bölgenin büyüklüğü ile alakalı olup operasyon süresidir.Liposakşın fiyatları İstanbul için kliniğimizi arayabilir, size özel liposakşın fiyatını alabilirsiniz.

Estetik bir ameliyat olarak liposakşın zararları olan bir ameliyat mıdır diye düşünenler için, hiçbir zararı olmadığı gibi, kişiyi istediği vücut görüntüsüne kavuşturan bir ameliyat olarak son derece faydalı olduğunu söylüyoruz. Uzmanına ve operasyonun yapılacağı sağlık merkezine göre değişen lazer liposuction fiyatları, kliniğimizin hastalara sunduğu özel avantajlarla son derece ekonomiktir.

Lazer lipoliz fiyatları 2018 yılında da kliniğimizde fazla bir fark gözetmeksizin bu yılın fiyatları ücretleri üzerinden uygulanacak olup, bölgesel yağlanma problemi olan erkek kadın her hastamıza özel verilmektedir. Vaser lipolizyaptırdım ve ideal vücut ölçülerine kavuştum diyen insanların sayısı her geçen gün artmaktadır. Seçkin kliniklerin sunduğu vaser liposuction video gösterilerinde de görüldüğü gibi ameliyat son derece hijyenik ortamlarda yapılmalı, işinin ehli cerrahlarla çalışılmalıdır. İsim yapmış kliniklerde vaser liposuction yaptırdım diyen hastalar her bakımdan konforlu ve güvenilir ortamlarda bu ameliyatı olduğundan, ameliyat sonrası hiçbir sorun yaşamazlar.

Yağ Aldırma (Liposuction) Estetiği Operasyonun Fiyatları Ne Kadar?

Başarılı bir liposakşın ameliyatı için başarılı bir doktor gereklidir. İleri yaş grubunda olup kalp, şeker, tansiyon, damar hastalığı ve kanser hastası olanların uzman tavsiyesi ve yine her aşamada uzman kontrolü ile liposakşın ameliyatı olması tavsiye edilir.

 • Liposuction fiyatları hastadan alınacak yağ miktarına göre değişir.
 • Liposuction ameliyatında fiyat kişinin kilosuna göre değişiklik gösterebilir.
 • Uygulanacak olan anesteziye göre değişiklik gösterir.
 • İşlemin gerçekleştirileceği lokasyon.
 • Kişinin ek bir tedaviye ihtiyacı olup olmadığına göre.
 • Uygulamanın gerçekleştirileceği alan sayısı.

Doktorunuzun Yağ Aldırma (Liposuction) Estetiği Operasyonu Röportajı

Yağ Aldırma (Liposuction) Estetiği Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Lazer Liposuction Nedir?

Lazer liposuction yöntemi bölgesel fazlalıkları olan kişilere bölgesel incelme için uygulanılan bir yöntemdir. Klasik liposuctiona göre bir çok avantajı bulunmaktadır.

 • Lazer liposuctionun klasik liposuctiona göre en büyük avantajı direkt olarak yağ hücrelerine hedef almasıdır.
 • Diğer bir avantajı ise deride sıkılaşma ve toparlama yapmasıdır.
 • Lazer liposuction işleminde klasik liposuction işlemine göre ödem ve morluklar daha az olur. Bu sayede daha hızlı bir iyileşme süreci sağlanmış oluyor.

Lazer Liposuction İşlemini Kimler Yaptırabilir?

Lazer liposuction sayesinde mükemmel ve güzel bir vücudu elde etmek için ideal kilonuza 10 kilo yaklaşmanız gereklidir. Zayıfladıktan sonra sizin dirençli bölgelerinize bölgesel incelme işlemi uygulanıyor.

Lazer Liposuction Yaptıracak Kişiler Nelere Dikkat Etmeli?

Lazer liposuction yaptıracağınız zaman öncelikle gerçekçi beklentilerinizin olası gerekiyor. Lazer liposuction işleminde bölgesel yağ fazlalıkları inceltilerek vücut daha düzgün ve orantılı bir şekle getirilir.

Bu sayede giydiğiniz kıyafetlerde daha iyi ve mutlu hissedersiniz. Bu işlemi yaptırırken doktor ve hastane seçiminiz çok önemlidir. Doktorunuzun bu işlemi ne sıklıkla gerçekleştirdiğini bilmeniz sizler için daha sağlıklı olabilir. Operasyondan önceki ve sonraki aşamayı gayet iyi bir şekilde bilmeniz gerekiyor. Doktorunuz tarafından size iyi bir şekilde tarif edilmelidir. Operasyon öncesinde kan sulandırıcı ilaçlardan ve sigara kullanımından olabildiğince uzak durmanız gerekiyor.

Lazer liposuction bir kilo verme yöntemi değildir. Bu işlemde bölgesel yağlarınız kurtulursunuz ve vücudunuz daha orantılı bir görünüme sahip olur. Lazer liposuction işleminden sonra hasta selülitlerinden %60 – %70 oranında kurtulabiliyor.

Lazer Liposuction İşleminin Zararları Var mı?

Lazer liposuction yöntemi mucizevi bir zayıflama yöntemi değildir. Lazer liposuctionda bölgesel yağlanma alanlarına bölgesel incelme işlemi yapılır. Bu sebepten dolayı hastanın gerçekçi beklentileri olması gerekir. Gerçekçi beklentilere sahip olmadığı zaman, ben zayıflamak için bu işleme girdim dediği zaman burada bir hayal kırıklığı yaşanabilir.

Çünkü bölgesel incelme işlemi yapılarak hastanın daha düzgün bir vücuda kavuşması sağlanır burada. Lazer liposuctionun sonrasında ve öncesinde kişi sigara kullanmış ise bazı bölgelerde ki iyileşme sürecini uzatabiliyor. Bir diğer konu ise yağ alımı. 5-6 litreden daha fazla yağ alınması vücuda zarar verip vücudun dengesini bozabilir.

Soğuk Lipoliz Nedir?

Soğuk lipoliz liposuction için ameliyatsız bir yöntemdir. Soğuk lipoliz de yağ hücreleri dondurulur ve kontrollü bir şekilde ortadan kaldırılır. Soğuk lipoliz de egzersizlere, diyete dirençli yağ ceplerimiz vardır ve daha çok bu bölgelere uygulanır.

Bu yağ cepleri karın bölgenizde, sezeryan sonrası alt karın bölgenizde, basen bölgenizde, yanlarda, bacaklarda ya da sırt bölgesinde ki yağ ceplerinize uygulanılabilir. Uygulama sonrasında kişi herhangi bir ağrı veya acı çekmez. Tek seansta uygulanır, %20 ile 40% oranında yağ hücrelerinde azalma sağlar. Düzenli ve orantılı bir azalma sağlar, herhangi bir çökme oluşmaz. Günlük yaşantınıza hızlı bir şekilde dönüş yapabilirsiniz.

Liposuction İşleminden Kaç Gün Sonra İş Hayatımıza Geri Dönebiliriz?

Liposuction ameliyatını geçiren kişi 1-2 hafta içerisinde normal yaşantısına rahatlıkla geri dönebilir.

SSS HAKKINDA

Sorunuzun Yanıtını Bulamadınız mı?

Sıkça sorulan sorular sayfalarında sorunuzun yanıtına ulaşamadınız mı? Yardıma ihtiyacınız mı var? Endişelenmeyin merak ettiğiniz tüm soruların yanıtına çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Turabismayilov.com.tr sitesinde yayımlanan sıkça sorulan sorular bölümlerinde yanıtınızı bulamadıysanız aşağıdaki butona tıklayarak, yeni bir soru sorabilirsiniz. Yeni bir soru sormadan önce sorunuzun sıkça sorulan sorular sayfalarımızda yanıtlanmadığına emin olmalısınız.

Sorunuz bize ulaştıktan sonra tıbbi bir konu ise doktorlarımız tarafından, teknik bir konu ise mühendislerimiz tarafından yanıtlanacaktır. Sorunuz yanıtlandıktan sonra kişisel bilgileriniz gizlenerek sıkça sorulan sorular sayfasında yayımlanabilir.

7 GÜN, 24 SAAT SİZE YARDIMCI OLMAK İÇİN BURADAYIZ

Hasta danışmanlarımız 7 gün 24 saat sizin için buradalar, hemen bizi arayın!

Ücretsiz randevu alabileceğinizi biliyor muydunuz?

DOKTORUNUZDAN RANDEVU ALIN!

Op. Dr. Turab İsmayilov

RANDEVU TALEP FORMU

En hızlı şekilde destek almak için

HIZLI RANDEVU HATTI

Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahiye mi ihtiyacınız var? Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahiye hakkında aklınıza gelebilecek her tedavi hakkında bilgi almak için ücretsiz randevu alabileceğinizi veya aşağıdaki numaradan bize ulaşabileceğinizi biliyor musunuz?

Yukarıdaki randevu formunu doldurarak veya 0 (532) 232 20 44 numaralı telefonu arayarak ücretsiz randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Randevularınız için

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

 • Pazartesi09:00 - 17:00
 • Salı09:00 - 17:00
 • Çarşamba09:00 - 17:00
 • Perşembe09:00 - 17:00
 • Cuma09:00 - 17:00
 • Cumartesi09:00 - 17:00
 • PazarKapalı

Randevu talebinizi oluşturduktan sonra

RANDEVU TALEBİNDEN SONRA

 • Mail adresinize gelen randevu formunu kontrol ediniz.
 • Form bilgilerinizin hatasız olduğuna emin olunuz.
 • 8 saat içerisinde hasta danışmanımız tarafından aranacaksınız.
 • İletişim bilgilerinizden ulaşılabilir olduğunuzdan emin olmalısınız.
 • Randevunuz danışmanınızla belirteceğiniz tarihe göre belirlenecektir.
 • Randevu gün ve saatten 15 dakika evvel gitmeye özen gösteriniz.